top of page
Kotwica 1

Prowadzenie szkoleń Solidworks

Ofertę kieruję do firm oraz osób potrzebujących zdobyć wiedzę z funkcjonowania oprogramowania Solidworks. Zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Celem jest przekazanie uczestnikom niezbędnych umiejętności oraz wiedzy potrzebnej do efektywnego korzystania z oprogramowania Solidworks.

 

Samodzielne rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem Solidworks nie jest najłatwiejszym zadaniem. Pomagam w zdobyciu wiedzy, dzięki której kursanci od podstaw nauczą się tworzenia modeli 3D, złożeń oraz dokumentacji technicznej. Szkolę z konkretnych modułów, które wykorzystane będą w praktyce. Moje szkolenie to pokazanie podstaw programu Solidworks oraz zaawansowanych skrótów i ścieżek projektowych.

 

Szkolenia prowadzone są w wybranym przez ciebie miejscu. Tempo nauki zawsze jest dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Zakres kursu jest dopasowany do potrzeb firmy lub produktu. Nie zawsze jest konieczność poznawania wszystkich opcji oprogramowania Solidworks. Często spotykam się z potrzebą poznania jednego lub dwóch modułów oprogramowania. W takim przypadku proces szkolenia opiera się wyłącznie na poznaniu wybranych funkcji.

 

Szukasz nowego pracownika lecz kandydaci nie mają odpowiedniej wiedzy? Przeszkolę nowego konstruktora do zadań w twojej firmie. W tym czasie będziesz mógł skupić się na co dziennych sprawach i rozwojem swojej firmy.

 

Jeśli chcą Państwo podnieść swoje kwalifikacje lub rozpocząć pracę z oprogramowaniem Solidworks, zapraszam do skorzystania z oferty szkoleniowej. Chętnie dostosuje program szkolenia do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników.

1

Zdalnie lub na miejscu

Szkolenie prowadzone jest on-line lub stacjonarnie. Napisz do mnie, a ustalimy najlepszą formę i miejsce. 

2

Nauka od podstaw

 • Szkolenie dopasowuję
  do każdego poziomu umiejętności. 

 • Przekazuję wiedzę na temat konkretnych modułów. 

 • Poznasz przydatne skrótów oraz ścieżki projektowe.

3

Przygotowanie do pracy

 • Dostosowuję szkolenia do potrzeb firmy.

 • Przygotowuję
  pracowników do pracy
  w biurze projektowym.

bottom of page